sekret-foll.pl - Rolety przeciwsłoneczne

Rolety okienne
Rolety okienne przeciwsłoneczne w kasecie z prowadnicami - zrolowana moda ...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety przeciwsłoneczne w kasecie z prowadnicami , a dodatkowo wyjątkowe i indywidualnie dobrane tkaniny do rolet, które podkreślą i stworzą niepowtarzalny styl każdego wnętrza. Rolety przeciwsłoneczne w kasecie z prowadnicami okienne produkowane w firmie Sekret-foll spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości, pewności działania i estetyki wykonania. Profil naszej produkcji dostosowany jest w całości do indywidualnych potrzeb Klientów.
Bogata kolekcja kolorystyczna tkanin , a ponadto użyte do produkcji rolet komponenty w 100% aluminiowe (kaseta + prowadnice), w szczególny sposób charakteryzują nasze wyroby. Wysoka jakość produktów wpływa na długi okres ich użytkowania.
Zalety naszych wyrobów:
1/ Kaseta Alu. - szczelna pozioma osłona, skutecznie chroni tkaninę przed zabrudzeniem. Stosowany przez nas do produkcji profil kasetowy, dostosowany jest do wszystkich ogólnie dostępnych na rynku profili okiennych, dosłownie do okien wyposażonych w wywietrzniki zamontowane w górnej części okna.
2/ Prowadnice Alu. - płaskie, szczelne, pionowe wykończenie rolet, wyposażone w bardzo mocną taśmę samoprzylepną. Skutecznie likwidują prześwity, jednocześnie utrzymując materiał podczas uchylania okien.
3/ Stoper - bezawaryjny system ręcznego sterowania roletą, mechanizm łańcuszkowy samohamujący, dzięki któremu zatrzymasz roletę na dowolnej wysokości. Do każdego łańcuszkowego systemu sterowania roletą dołączamy obciążnik dolny, który pozwala bezproblemową obsługę rolety nadając jej ponadto elegancki wygląd.
4/ Pełnowartościowa tkanina antystatyczna nie przyciąga kurzu. Materiały stosowan

Strona www: http://176.21.212.56

O autorze:

Tagi dla tej firmy: Folia okienna sklep     Folie przeciwsłoneczne FASADA     Folie antywłamaniowe     Folia okienna     Folie okienne ochronne    Inne artykuły o podobnej tematyce:

usługi księgowa

Rady i wskazówki również muszą być uwzględnione przy księgowości czy też przy innych dziedzinach , jakie są kłopotliwe. Nie każdy zna się na...

Meble dziecięce w praktyce

Ciekawe i oryginalne rozwiązania w pokojach dziecięcych są w szczególności cenione, a zwracają na nie uwagę nie tylko najmłodsi, ale również ich...

Randki katolickie

Wiele różnorakich badań przeprowadzonych w ostatnich latach dowodzi, że małżeństwa chrześcijańskie dopadł ogromny kryzys. Doszło dosłownie do tego,...

Budowa domu

Myślisz o budowaniu się? Twoim pomysłem jest budowanie się? A może jesteś w sytuacji pod ścianą i po prostu zacząłeś się budować? Być może już to...